İade ve Değişim İşlemleri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. İade Gönderileri Yurtiçi Kargo ile ücretsizdir. İade ürünlerinizi kuryeye teslim ederken firmamıza ait sözleşme kodunu belirterek iade işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan - tahrip etmeden - bozmadan, ürünü kullanmadan fatura tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Tarafınıza ulaşan sevk irsaliyesinin arka kısmında yer alan bölümleri doldurarak tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünün kargodan tarafımıza ulaştığı andan itibaren üç (3) - on (10) iş günü içerisinde işlemleri yapılmaktadır. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2 - 10 gün Arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde Sportempt ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Havale iadeleri 10 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Değişim hizmetleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR